VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

TIPY: Twitter a marketing

Pročtěte si pár zajímavých článků na téma Twitter a marketing. Najdete zde tipy, rady a praktické zkušenosti. To vše by se vám mohlo hodit, pokud jste již spustili nebo se chystáte spustit komerční účet na Twitteru.

10 Tips to Be Effective at Marketing on Twitter

Dell Starts Offering Exclusive Discounts Through Twitter

Ultimate Guide to Twitter - Marketing, Tips, Best Practices & More - rozcestník

Twitter Marketing Tips - 7 Unorthodox Strategies to Use Twitter For Business

Twitter Marketing: Why You Don’t Need to Mass Follow Users

How to Use Twitter for Marketing & PR - na konci možnost stažení příručky (po zadání osobních údajů)

How to grow a loyal group of Twitter followers

Twitter Marketing Tips

Twitter Marketing Tips - Five Twitter Tips - základy

Maximize your Search with Twitter - Social Media Marketing Tips - vyhledávání
________________________________________________

...a pokud vás zajímají videa s tipy o Twitteru, klikněte tady.
25.06.2009 13:10:30 | 0 komentářů
stálý odkaz
VIDEO: Reklama na pivo Bud Light

...to jedna z nejlepších.


17.01.2009 09:38:53 | 1 komentářů
stálý odkaz

VIDEO: Mnichovská dohoda v Národním muzeu

Historický dokument můžete stále vidět na výstavě Republika. Spot je také více než zajímavý...A další info...


04.01.2009 15:48:11 | 0 komentářů
stálý odkaz

Mediaresearch PF 2009 (VIDEOPÉEFKO)

Tak tohle je moc krásná záležitost. Videopééfko výzkumné společnosti Mediaresearch - nápadité, originální, dobře zpracované a hlavně skutečně vánoční. Objeví se další podobné lahůdky?


Mediaresearch Vanoce 2008 from Jan McGregor on Vimeo.
16.12.2008 11:33:08 | 0 komentářů
stálý odkaz

Viral Adidasu: Ballack a Gerrard řádí (VIDEO)

Tak tyhle reklamy na kopačky fakt stojí za to. Z dílny 180 Amsterdam (180\TBWA), celkem má vzniknout asi 25 spotů.

Via Mediálne.sk.
26.11.2008 17:21:39 | 0 komentářů
stálý odkaz


Videa o krádežích aut byla reklamou, mají Grand Prix

Podivná videa na serveru YouTube zachycující noční krádeže aut za pomoci elektrického paralyzéru, záchodového zvonu či análního vzrušovadla byla ve skutečnosti reklamou pojišťovny Direct. Agentura Mark/BBDO si za ně koncem minulého týdne odnesla Grand Prix z Mezinárodního festivalu reklamy Red Apple v Moskvě.

Videa, na nichž se navzájem natáčeli mladíci otevírající během několika vteřin cizí auta prostřednictvím různých propriet, vzbudila živou diskusi na několika zpravodajských serverech a podle Mark/BBDO je na internetu zhlédlo za první měsíc 1,5 milionu návštěvníků. „V Česku je pojištěno proti krádeži pouze 20 procent automobilů. Naším cílem bylo vzbudit zájem o tuto problematiku. V první fázi kampaně jsme proto umístili na servery youtube.com a stream.cz pět videí, kde jsme ukazovali, jak jednoduše a rychle lze ukrást auto. V druhé fázi jsme videa na internetu podepsali značkou Direct a doručili tak sdělení k divákům,“ uvedl pro LN ředitel Mark/BBDO Petr Topinka. Idejí kampaně podle něj bylo, že je snadné auto ukrást, ale ještě snadnější nechat je pojistit.

Další ocenění získala Mark/BBDO v Moskvě za kampaně pro klienty Vodafone a Wrigley.

Moskevský festival probíhal od 22. do 26. září a jeho osmnáctý ročník byl pro české agentury poměrně úspěšný: kromě Mark/BBDO na něm sbíraly ocenění také agentury Young & Rubicam Prague, která si odvezla ceny za dvě první, dvě druhá a sérii čtyř třetích míst, McCann-Erickson Prague se dvěma prvními a dvěma třetími místy a Ogilvy & Mather s jedním třetím místem.

Téměř současně, ve dnech 25. a 26. září, se konal i další východoevropský reklamní festival: Golden Hammer v lotyšské Rize. Také na něm bodovaly kampaně výše zmíněných agentur: Mark/BBDO a Young & Rubicam na něm získaly po zlatě a stříbru, stříbrné ceny si odvezly také agentury McCann-Erickson Prague a Euro RSCG Prague. „V poslední době se nejvíc zajímavých věcí objevuje mezi integrovanými kampaněmi, které se už nesnaží adaptovat jeden výchozí nápad a jednu myšlenku do všech druhů médií, ale jsou obsahově bohatší a snaží se buď využít nová média, nebo se klasického média zmocnit netradiční cestou,“ řekl LN Daniel Růžička, kreativní ředitel Young & Rubicam Prague, který zasedl v porotě festivalu Golden Hammer.


Zdroj: Lidovky.cz


01.10.2008 15:12:14 | 0 komentářů
stálý odkaz

Vodafone dal vybrat zákazníkům reklamní spot

Slovenské Mediálně.sk píše o poměrně netradičním kroku českého Vodafonu. Ode dneška si internetoví uživatelé mohou na webu www.vodafone.cz/veterinar vybrat ze tří verzí spotu. Hlasování potrvá 2 týdny, od 18. do 26. října by měl být vítězný spot nasazen do televize. Jde o součást "trpasličí" kampaně, kterou realizuje agentura DDB.

Více píše také Strategie. Jde o velmi zajímavý a promyšlený virálek...


30.09.2008 10:34:34 | 0 komentářů
stálý odkaz

Facebook zobrazuje bannery

Nevím, jak dlouho to trvá, ale dnes ráno jsem na Facebooku objevil poprvé reklamní banner, konkrétně Sky z reklamního systému Googlu.

Doplnění: Pavel Neuman mě opozornil, že nejde o přímou aktivitu Facebooku, ale provozovatelů aplikací. Podle něho to je důvod, proč je na Facebooku aplikací hromada - všichni chtějí vydělat na přínosu v návštěvnosti nebo z reklamy (což je i tento případ).

Reklama na Facebooku
24.09.2008 10:37:48 | 0 komentářů
stálý odkaz


VIDEO: E-titulka Esquire

Na novinku upozorňuje na svém blogu Adam Javůrek (určitě si přečtěte). Jak e-titulka, která určitě bude zajímat čtenáře i inzerenty vypadá?
09.09.2008 12:07:19 | 0 komentářů
stálý odkaz

První placený e-mail od Hellomobile

Vydělávejte na příjmu placených e-mailů? Zatím asi těžko, alespoň prostřednictvím Hellomobile.

Hellomobile slíbil uživatelům, že jim bude platit mimo jiné za příjem komerčních e-mailů. Až dnes jsem dostal první kousek, s nabídkou aut. Directmail byl pěkně zpracovaný, viz obrázek. Je trochu škoda, že to byl jediný e-mail za měsíce od registrace.

E-mail od Hellomobile

Je jasné, že zbohatnout se na tom nedá. Hellomobile asi moc klientů (inzerentů) nemá, když pošle jedno komerční sdělení za tak dlouhou dobu. Pokud se nepletu, tak jsem zatím nedostal ani jednu komerční SMS. Ostatně, potvrzuje to i výpis podle kterého jsem dostal 2 e-maily a z nich je jedne uznán jako přečtený (což je potvrzováno odběratelem)...

Existují vůbec nějací velcí klienti tohoto reklamního systému?

A jak tento sytém funguje?

Je to jednoduché. Platíme Vám za to, že akceptujete reklamní SMS/MMS a emaily, které Vám budeme zasílat.
Za každou SMS Vám zaplatíme 2 Kč a za každý email 0,75 Kč. Dostanete od nás maximálně 3 SMS/MMS a 3 emaily denně.
Pokud doporučíte svému známému registraci v naší databázi, pak jako poděkování obdržíte 0,50 Kč za každou SMS/MMS a 0,25 Kč za každý email, který této osobě zašleme.

Kolik si můžete vydělat měsíčně?

Pokud dostanete max. 3 SMS/MMS denně, bude to cca 90 SMS/MMS měsíčně. Za každou SMS/MMS Vám zaplatíme 2 Kč. K tomu za cca 90 emailu obdržíte 67,50 Kč (0,75x90)... Takže za měsíc získáte cca 247,50 Kč!

To však není všechno, můžete vydělat ještě více!
Pokud doporučíte 5 známým registraci do naší databáze, dostanou tyto osoby, stejně jako Vy, max. 90 SMS/MMS a 90 emailů měsíčně. Získáte tak navíc 225 Kč (90 SMS x 5 osob x 0,50 Kč = 225 Kč) + 337,50 Kč (90 emailů x 5 osob x 0,25 Kč). Celkem tedy obdržíte 247,50 + 337,50 = 585 Kč měsíčně …To se vyplatí!!!


Zatím se to asi moc nevyplatí, když jsem "vydělal" přes korunu. Času na rozjezd bylo dost, takže nechápu, v čem je problém...
27.08.2008 11:29:11 | 3 komentářů
stálý odkaz

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se