VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 
TRAILER: Inglorious Basterds

Odkaz na IMDb.
Odkaz na CSFD

Hanebný pancharti

Akční / Dobrodružný / Válečný
USA / Německo, 2009, 148 min


Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Brad Pitt, Diane Kruger, Mélanie Laurent, Christoph Waltz, Daniel Brühl, Eli Roth, Samm Levine, B. J. Novak, Til Schweiger, Samuel L. Jackson, Mike Myers, Cloris Leachman, Julie Dreyfus, Michael Fassbender, Maggie Cheung, Paul Rust, Rod Taylor, Christian Berkel, Léa Seydoux, Jana Pallaske, Martin Wuttke, Gedeon Burkhard, Omar Doom, Jacky Ido, Michael Bacall, August Diehl, Ludger Pistor, Ken Duken, Enzo G. Castellari, Denis Menochet, Anne-Sophie Franck


28.06.2009 09:00:00 | 0 komentářů
stálý odkaz
YouTube má nový kanál s trailery

Jednou z novinek, které se na serveru YouTube objevily v posledních dnech, je také kanál věnovaný filmovým trailerům (http://www.youtube.com/trailers).Ty dlouhodobě patřily na YouTube k těm vyhledávanějším videům, ale o jejich upload se starali zejména samotní uživatelé. Nasazením oficiálního kanálu s trailery se YouTube pouští do souboje hlavně se stránkou iTunes Movie Trailers od Applu nebo portálem Hulu.com.

Databázi trailerů lze na YouTube jednoduše prohledávat, případně si je lze nechat seřadit dle popularity nebo data přidání. Američané mohou svou pozornost zaměřit jen na trailery filmů, které právě běží v jejich kinech nebo na upoutávky na filmy, které do kin brzy zamíří. Některé trailery jsou k dispozici v HD kvalitě. Našinci se ale u některých z nich může zobrazit notoricky známé hlášení "This video is not available in your country due to copyright restrictions".


Zdroj: Lupa.
23.06.2009 10:35:04 | 0 komentářů
stálý odkazTRAILER: Defiance (Odpor)Asi zajímavý a kontoverzní film, přečtěte si komentář na Lidovky.cz.

Odkaz na IMDb najdete zde.
24.02.2009 19:11:14 | 0 komentářů
stálý odkazMAC VS PC - THE MUSICALZdroj: illegaladvertising.com
23.10.2008 17:41:18 | 0 komentářů
stálý odkazTRAILER: Katyň

Tak na tenhle film se strašně těším, trailer vypadá úžasně.

Profil na IMDb najdete zde.


19.09.2008 17:29:44 | 0 komentářů
stálý odkaz

Michael Moore uvede nový film v online premiéře - "Slacker Uprising", 23. září!

Dost neobvyklá věc, známý režisér uvede svůj nový film nejdříve na internetu. Download bude prý probíhat na Blip.tv. Více píše třeba server Mashable.com.

Slacker Uprising

"This is being done entirely as a gift to my fans. The only return any of us are hoping for is the largest turnout of young voters ever at the polls in November," říká Michael Moore. Ano, dárek je to perfektní, díky! Můžeme se těšit na 23. září. Film pojednává o cestě americkými městy před prezidentskými volbami v roce 2004, takže půjde o politické téma, zpracované doufejme dostatečně kontroverzně.

Mashable píše o tom, že se Blip má připravit na obrovský nával, servery dostanou zabrat. Asi tomu tak bude...

Stahovat budou moci pouze rezidenti v USA a Kanadě, ovšem dál se film dostane během okamžiku.

Trailer na YouTube:Oficiální web filmu najdete tady.

Kdo je Michael Moore?

Michael Francis Moore (* 23. dubna 1954, Flint, Michigan, USA) je úspěšný avšak také velice kontroverzní americký filmový a televizní režisér, scenárista, producent a spisovatel. Jeho tvorba je zaměřená proti americkému zdravotnímu systému, ozbrojenému násilí, destruktivním zásahům člověka a průmyslových korporací do přírody a v poslední době ve velké míře proti současnému americkému prezidentovi Georgi W. Bushovi a jeho administrativě.

Ve společnosti šokované a následně stmelené zářiovými útoky na New York a Pentagon a ve svém názorovém vytrvání, doznala jeho oblíbenost a věrohodnost značného propadu (byl obviňován z levičácké a protistátní podvratné činnosti) - s velmi pozvolným obratem veřejného mínění a stanovisku k vedení amerických válečných kampaní dosáhla Mooreova práce určité rehabilitace[1]. V současnosti je jedním z nejznámějších dokumentaristů na světě a je považován za symbol nesouhlasu k tzv. Bushově Americe. V roce 2005 byl podle časopisu Time označen za jednoho ze stovky nejvlivnějších lidí na světě.

Zdroj: Wikipedia
05.09.2008 10:33:31 | 0 komentářů
stálý odkaz


TRAILER: Tobruk

Tak na tenhle film se moc těším, premiéra bude 11. září.V lepší kvalitě zde.
28.08.2008 22:33:54 | 0 komentářů
stálý odkaz

TRAILER: Red Baron

Tak na tenhle film se těším už pěkně dlouho. Premiéra u nás 21. srpna...Odkaz na IMDb najdete zde. Prý se točilo i v ČR, škoda, že jsem se to dozvěděl až teď.
01.08.2008 13:25:47 | 0 komentářů
stálý odkaz

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se