VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

Jak měřit své marketingové úspěchy na sociálních sítích?

Podle výzkumu serveru eMarketer.com měří úspěch svých marketingových kampaních na sociálních sítích pouze 16 % společností. Na Twitteru, Facebooku nebo YouTube je obrovské množství komerčních profilů a aktivit, ale jenom minimum jejich provozovatelů se snaží zjistit, zda jsou sociální sítě pro firmu přínosem a zda se přítomnost na nich vyplácí.

Více Marketing Journal.

13.10.2009 21:55:33 |
stálý odkaz

Komentáře

3 komentářů:
  • 26.10. 02:30, asd

    Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.coachoutlet-storeonline.usstrongCoach Purses Outlet/strong/a Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.coachoutlet-storeonline.usstrongcoach outlet store online sale/strong/a Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.coachoutletstoreonline.usstrongCoach Outlet Store Online/strong/a Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.coachoutletstoreonline.usstrongCoach Outlet Online/strong/a Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.coachoutletstoreonline.usstrongCoach Factory Outlet Online/strong/a Coach Signature Demi Green Bag from a href=http://www.birkenstockoutlet-online.comstrongbirkenstock outlet/strong/a

  • 21.10. 15:31, Emil Vacek

    Dobrý den, Zuzano, to je vtipné, že jste zrovna Vy napsala na blog pana Handla, který je internetové veřejnosti i odborníkům znám také pod přezdívkou Erben. Tuším, že zrovna na Twitteru ho najdete jako Erbena. Tak si říkám, jestli nejste příbuzní? A jinak s Vašimi názory plně souhlasím.

  • 19.10. 15:17, Zuzana Erbenová

    Já si myslím, že třeba u politických stran, které začaly využívat sociální sítě, bude jasným hodnotícím kritériem účelnosti výsledek ve volbách. Internet je přes sociální sítě dnes rozhodně účinnější nástroj, než je například outdoorová reklama. Ta je v podání většiny politických stran pouhým utracením peněz. A to platí i pro ČSSD, která má mé sympatie, zejména díky panu Hulinskému.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se