VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

Miloš Frýba končí na České televizi po padesáti letech

Koncem září letošního roku uzavírá svou spolupráci s Českou televizí po obdivuhodných 50 letech pan Miloš Frýba. Diváci si ho dodnes dobře pamatují jako programového hlasatele.

Miloš Frýba zasvětil televizi veřejné služby celý svůj profesní život. Do někdejší Československé televize nastoupil v r. 1968, ve 23 letech, jako elektroefektář. V roce 1970 prošel úspěšně konkurzem a stal se programovým hlasatelem. „Byl jsem tehdy první muž ve funkci programového hlasatele a na svém kontě mám ještě jedno prvenství: byl jsem ten, kdo zahajoval pravidelné barevné vysílání na Kavčích horách, a naopak jsem byl poslední, kdo se loučil s hlasatelnou v Měšťanské besedě, odkud se vysílalo do té doby,“ vzpomíná na své profesní začátky Miloš Frýba.

V roce 1988 se Miloš Frýba stal vedoucím hlasatelského sboru a pomalu se připravoval na odchod z televizní obrazovky. Od roku 1990 do dnešních dnů zúročuje své dlouholeté hlasatelské a televizní zkušenosti jako režisér dne.

„Upřímně a s uznáním děkuji panu Miloši Frýbovi za půl století úspěšného působení před i za kamerami České televize nejen jménem svým a všech kolegů, ale také jménem diváků televize veřejné služby,“ říká generální ředitel ČT Jiří Janeček.


Zdroj: TZ ČT30.09.2008 10:45:59 |
stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se