VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

Na internetu odstartovala nová sportovní televize Net-TV.cz

Na internetu začal tento týden vysílat nový sportovní kanál Net-TV.cz. Nová televize chce nabízet videa i přímé přenosy z tuzemských sportovních událostí včetně tzv. okrajových disciplín a adrenalinových sportů, uvedl spolumajitel stanice David Rozvald.
Provozovatelé programu podle Rozvalda v současnosti jednají o spolupráci s několika významnými internetovými hráči. Jejich jména ale neupřesnil.
Net-TV.cz funguje na základě spolupráce s jednotlivými sportovními svazy. Nabízí například sledování snowboardingu, tenisových zápasů, závodů vodních skútrů, motocyklů, golfových turnajů nebo zápasů populární fotbalové Hanspaulky. "Chceme být webem hlavně pro komunity," dodal Rozvald. Na financování stránek se podílí organizátoři sportovních akcí, zadavatelé reklamy i odběratelé, kteří si videa mohou koupit.
Ke sledování televize stačí připojení o rychlosti 500 kbit/s, což dnes umožňuje jakékoliv pevné připojení například přes ADSL či kabelové rozvody.
Zřejmě nejznámější tuzemskou internetovou televizí je Stream.cz, která vedle vlastních programů nabízí i uživatelská videa nebo zpravodajský portál televize Nova tn.cz.

Zdroj: Česká média

22.09.2008 16:02:49 |
stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se