VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

Michael Moore uvede nový film v online premiéře - "Slacker Uprising", 23. září!

Dost neobvyklá věc, známý režisér uvede svůj nový film nejdříve na internetu. Download bude prý probíhat na Blip.tv. Více píše třeba server Mashable.com.

Slacker Uprising

"This is being done entirely as a gift to my fans. The only return any of us are hoping for is the largest turnout of young voters ever at the polls in November," říká Michael Moore. Ano, dárek je to perfektní, díky! Můžeme se těšit na 23. září. Film pojednává o cestě americkými městy před prezidentskými volbami v roce 2004, takže půjde o politické téma, zpracované doufejme dostatečně kontroverzně.

Mashable píše o tom, že se Blip má připravit na obrovský nával, servery dostanou zabrat. Asi tomu tak bude...

Stahovat budou moci pouze rezidenti v USA a Kanadě, ovšem dál se film dostane během okamžiku.

Trailer na YouTube:Oficiální web filmu najdete tady.

Kdo je Michael Moore?

Michael Francis Moore (* 23. dubna 1954, Flint, Michigan, USA) je úspěšný avšak také velice kontroverzní americký filmový a televizní režisér, scenárista, producent a spisovatel. Jeho tvorba je zaměřená proti americkému zdravotnímu systému, ozbrojenému násilí, destruktivním zásahům člověka a průmyslových korporací do přírody a v poslední době ve velké míře proti současnému americkému prezidentovi Georgi W. Bushovi a jeho administrativě.

Ve společnosti šokované a následně stmelené zářiovými útoky na New York a Pentagon a ve svém názorovém vytrvání, doznala jeho oblíbenost a věrohodnost značného propadu (byl obviňován z levičácké a protistátní podvratné činnosti) - s velmi pozvolným obratem veřejného mínění a stanovisku k vedení amerických válečných kampaní dosáhla Mooreova práce určité rehabilitace[1]. V současnosti je jedním z nejznámějších dokumentaristů na světě a je považován za symbol nesouhlasu k tzv. Bushově Americe. V roce 2005 byl podle časopisu Time označen za jednoho ze stovky nejvlivnějších lidí na světě.

Zdroj: Wikipedia

05.09.2008 10:33:31 |
stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se