VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

Europoslankyně Zuzana Roithová má videoblog, již skoro rok

Politička Zuzana Roithová je pravděpodobně jednou z prvních osobností politického života, ktará na svých internetových stránkách nezanedbává videoobsah. Jedná se o klasický videoblog, tedy model, při kterém si europoslankyně stoupne před kameru a promlouvá ke svým příznivcům i odpůrcům.

Příspěvků je několik, poslední z nich z jara. Předtím byla frekvence přidávání nových spotů celkem vysoká. Doufejme, že se dočkáme dalších příspěvků a také aktivity ze strany ostatních politiků. Snad pochopí, že jedno video je pro voliče více než tisíc stran psaného textu.

V září loňského roku se Zuzana Roithová na svých internetových stránkách pochlubila svým novým projektem, videoblogem:

Video považuji za průlom v komunikaci mezi politiky a veřejností...

Textové informace zpestřené krátkými videonahrávkami považuji za průlom v komunikaci mezi politiky a veřejností. Čekám, že to se brzy stane samozřejmostí. Věřím, že to je i cesta, jak probudit větší zájem veřejnosti o evropská témata a vůbec o spravování veřejných věcí.

04.08.2008 09:17:47 |
stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se