VIDEOBLOG (Jan Handl)

Vše o videoobsahu na internetu... a samozřejmě i autorská videa... videovtipy... trailery...
 

TIP: Cestovatelský videoblog FurtPryč

Tip na zajímavý videoblog. Najdete ho zde.

Tisková zpráva ze serveru PressPortal.cz:

Stránek o cestování je u nás nepřeberně mnoho. Jak se ale na všech těch webech zorientovat? Jak vybrat web s nejlepšími články? Kterým webům a autorům lze vůbec věřit? Pokud něco nevidíte na vlastní oči, vždy žijete pouze v představách.

A tak je tu první cestovatelský videoblog FurtPryč. To co vás zajímá, uvidíte na vlastní oči. Už nemusíte složitě hledat, ani číst dlouhé články s často ne úplně důvěrnými informacemi. Videoblog FurtPryč pro Vás shromažďuje ta nejzajímavější a zároveň nejkvalitnější cestovatelská videa z celého internetu. Videa jsou ideálním prostředkem pro poznání nejrůznějších destinací, kultur i památek. Netušíte kam na dovolenou? Stačí pustit si pár videí a možná poznáte, co vás opravdu láká.

Aktuální články s videi můžete sledovat pomocí RSS kanálu, nebo si je nechat posílat na mail. Videa přibývají téměř každým dnem už od poloviny února. Momentálně nejobsáhlejšími kategoriemi jsou Řecko, Egypt a Thajsko. Obvyklá jsou videa, která seznamují s celými destinacemi, ukazují to nejlepší, co můžete kde vidět. Najdete i videa jednotlivých letovisek, měst, památek, muzeí. Prohlédnout si můžete i videa konkrétních hotelů, což je opravdovým přínosem, pokud se zrovna chystáte na dovolenou. Nechybí ani vtipná videa se zvířaty, videa s lahůdkami a recepty na různé cizokrajné pochoutky. Příspěvky jsou doplněny obvykle i informacemi o dané lokalitě, oko potěší i spousta krásných fotek. FurtPryč nabízí uplatnění i těm cestovatelům, kteří by rádi blogovali, ale nejsou moc zdatní při tvorbě webu. Ti se mohou stát redaktory anebo zveřejnit svá vlastní videa z dovolených.

Projekt FurtPryč ale zdaleka nekončí jen videoblogem. Plánují se cestovatelské informační weby, jejichž hlavní výhodou budou aktuální informace z daných zemí a cestovatelský katalog. Během léta bude zprovozněn první informační web – věnovat se bude Francii.


24.07.2008 09:38:13 |
stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2008 Jan Handl


ODKAZY: Cestovatelský video blog  BAZHAR.blog  Web-Design BLOG  O všem i ničem  DJ Josef Průša  Všední blog Tomáše Jelínka  Hrouda: Sakra, chci účinnější inzeráty  Překladatel reklamštiny

  optimalizace PageRank.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se